הובלת דירות
    אודות הובלות חן      הובלות בשרון      הובלות בנתניה      טיפים להובלת דירות      ביטוח הובלת דירות      קופונים - שובר הנחה      צרו קשר      ניקיון דירות חדשות
שירותי מנוף להובלת דירות

הובלות - שירותי מנוף

הובלה בשימוש במנוף - הובלות בנתניה

עד לפני שנים לא רבות נהגו להעביר את תכולת הדירה באמצעות סבלים דרך המעלית ו/או חדרי המדרגות. הקושי היה רב הן עקב תהליך עבודה ארוך ומיגע ובעיקר לעיתים חוסר יכולת להעביר חפצים גדולים וכבדים דרך חדרי המדרגות ולא היתה ברירה אלא להעבירם דרך המרפסת.

בשנים האחרונות ובעיקר עקב הבניינים מרובי הקומות קמו חברות שעיקר עיסוקן הוא שירותי העברת דירה באמצעות שירותי מנוף.

כיום בכל תהליך של העברת דירה ובדרך כלל החל מהקומה השנייה ואילך השימוש בשירותי מנוף הוא צורך חיוני. התהליך מהיר, בטוח ואין צורך בצוות גדול של סבלים.

קיימים מספר סוגי מנופים.

א. מנוף המורכב על משאית מיוחדת ומגיע עד לקומה 4-5. עלות שכירת מנוף בטווחים אלו הוא כ - 250 - 300 ש"ח לשעת עבודה.

ב. מנוף המורכב על משאית מיוחדת ויכול להגיע עד לקומה 14 . עלות שכירת מנוף בטווחים אלו הוא         כ - 300 - 400 ש"ח לשעת עבודה.

ג. מנוף לקומות גבוהות יותר יכול להגיע קומה אחרונה בכל בניין בכל גובה. מנוף שכזה עלותו גבוהה ביותר ועלולה להגיע לאלפי שקלים.

לחלק מחברות הובלה מנופים משלהם ואחרים שוכרים בצמוד למשאית ההובלה גם מנוף.

היצע המנופים לא קטן והתחרות מרובה. המלצתנו היא כששוכרים חברת הובלה יש לוודא שהיא האחראית על כל התהליך כולל שירותי מנוף. במידה ושוכרים כל חברה בנפרד, כלומר חברה להובלת דירות וחברה לשירותי מנוף בנפרד עלולים להתקל בבעיית אחריות במידה ונגרם נזק. תמיד טוב שיש גורם אחראי אחד.

כמו כן כאשר שוכרים חברת הובלות יש לוודא שיש לה את כל הביטוחים המתאימים כולל ביטוח למשאית המנוף וכן רשיון משרד התחבורה להפעלת מנוף.

לפני שכירת אחת מחברות הובלה יש לערוך סקר שוק. סקר שוק ניתן לבדוק באמצעות האינטרנט. לרוב החברות הרציניות יש אתר ובו פרטים על החברה. כמובן שגם קבלת המלצות מחברים על חברות שביצעו עבורן בעבר את העבודה רצויה מאד. 

המלצתנו היא לא להתרשם תמיד מהמחיר הזול. הזול לעיתים הוא היקר. לא לסגור בעל פה אלא לקבל חוזה מסודר ובו פירוט מדוייק של תהליך מעבר הדירה, אחריות כוללת על כל תהליך ההעברה הן של חברת ההובלות והן של שירותי המנוף.חדש באתר!!! - מחירון הובלת דירות כנס עכשיו

זקוק להובלת דירה באופן מקצועי ובטוח? התקשר אלינו 1-800-300363


חדש באתר!!! מחירון הובלת דירות
השרותים שלנו
הובלת דירות
הכנת הדירה להובלה
שירותי הובלת דירות
טיפים לאריזת דירה
בחירת חברת הובלה
הובלות קטנות
מוצרי אריזה למעבר דירה
שירותי מנוף להובלת דירות
אחסון תכולת דירה
המלצות מלקוחות
קישורים
הובלת משרדים
טיפים להובלת משרד
הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות באיזור השרון
הובלות ברעננה
הובלות בכפר סבא
הובלות ברמת השרון
הובלות בהרצליה
הובלות בחדרה
הובלות בהוד השרון

הוסף למועדפים | כל הזכויות שמורות © הובלת דירות - חן הובלות