הובלת דירות
    אודות הובלות חן      הובלות בשרון      הובלות בנתניה      טיפים להובלת דירות      ביטוח הובלת דירות      קופונים - שובר הנחה      צרו קשר      ניקיון דירות חדשות
אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה

חברת "הובלות חן" הובלת דירות ומשרדים מעניקה גם שירות אחסנה.
 
שירות אחסון דירות נדרש כאשר לדוגמה יש הבדל בין תאריך פינוי הדירה הישנה לבין תאריך הכניסה לדירה החדשה, או כאשר ביתכם עובר שיפוץ ונוח יותר לאחסן את החפצים במחסן, או כאשר אתם נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה ואינכם יודעים היכן לאחסן את חפציכם, או בכל מקרה אחר בו החלטתם שאתם צריכים לאחסן את חפציכם.
 
לנו יש את הפתרונות לכך.
לחברת "הובלות חן" הובלת דירות ומשרדים מתחם מחסנים ששטחם מתחיל מ-17 קוב ומעלה לתא. אתם יכולים לקבוע את גודל תא האחסון, תקופת האחסון, ואת התכולה אשר תכניסו לתוכו.
 
 
בחברת "הובלות חן" הובלת דירות ומשרדים עלות האחסון מחושבת לפי גודל תא האחסון לחודש. המחסנים שלנו מאובטחים 24 שעות ביממה על ידי חברת אבטחה וממוגנים באמצעות אמצעי מיגון מתקדמים.
 
 
חברתנו מבטחת את תכולת התאים בביטוח בגובה של עד 10 אלף שקלים לתא בחינם. כמובן שניתן להגדיל את גובה הביטוח וזאת בתוספת תשלום.
 
אנו שומרים על ניקיון המחסנים שלנו ודואגים להדברה של התאים אחת לחודש על ידי גורם מקצועי כדי שהחפצים לא ייפגעו על ידי מזיקים. כמו כן אנו שמים דגש על הנחת החפצים על גבי משטחים וזאת למנוע לחות שעלולה לפגוע בציוד. הגישה אל המחסנים של חברת "הובלות חן"  הובלת דירות ומשרדים נוחה מאוד גם למשאיות גדולות.


חדש באתר!!! - מחירון הובלת דירות כנס עכשיו

זקוק להובלת דירה באופן מקצועי ובטוח? התקשר אלינו 1-800-300363


חדש באתר!!! מחירון הובלת דירות
השרותים שלנו
הובלת דירות
הכנת הדירה להובלה
שירותי הובלת דירות
טיפים לאריזת דירה
בחירת חברת הובלה
הובלות קטנות
מוצרי אריזה למעבר דירה
שירותי מנוף להובלת דירות
אחסון תכולת דירה
המלצות מלקוחות
קישורים
הובלת משרדים
טיפים להובלת משרד
הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות באיזור השרון
הובלות ברעננה
הובלות בכפר סבא
הובלות ברמת השרון
הובלות בהרצליה
הובלות בחדרה
הובלות בהוד השרון

הוסף למועדפים | כל הזכויות שמורות © הובלת דירות - חן הובלות