הובלת דירות
    אודות הובלות חן      הובלות בשרון      הובלות בנתניה      טיפים להובלת דירות      ביטוח הובלת דירות      קופונים - שובר הנחה      צרו קשר      ניקיון דירות חדשות
טיפים לאריזת דירה

שיטות לאריזת תכולת הבית

אריזה – סדר זה הפתרון לבלבול
כמעט כל מי שעובר דירה מרגיש תחושה של בלבול וחשש כאשר הוא עומד רגע לפני שהוא צריך לארוז את תכולת הדירה: האם נמצא את הדברים שאנו אורזים כאשר נעבור לדירה החדשה? האם הארגזים יספיקו לאחסן בתוכם את כל חפצי הבית? ובעיקר, מאיפה מתחילים?

כמו בהרבה דברים הסדר הוא הדבר החשוב והמפתח לאריזה נכונה. תכנון נכון יביא לסדר באריזה וכמובן בפריקה שתהיה חלקה, נעימה וללא דאגות.

ראשית, ימי האריזה הם ימים של הזדמנות להתפטר מחפצים שעליהם ניתן לוותר, והזדמנות לעשות סדר בחפצים שלכם. זו הזדמנות להיפטר מחפצים שאינם תקינים. כך תוכלו לחסוך מעצמכם כאבי ראש ובעיקר מקום בדירה החדשה.

כאשר אורזים, חשוב מאוד להכין רשימת חפצים ורשימת ארגזים שיועילו לסדר שלכם. ברשימה תרשמו כל קבוצת חפצים שהיא, ובאיזה ארגז אתם שמים אותה. את הארגזים רצוי לסמן במספרים. כך יהיה לכם קל למצוא כל דבר אותו אתם מחפשים.

ישנן כמובן מספר שיטות אריזה. יש את שיטת האריזה לפי חדרים, כאשר בכל חדר שמים כמות ארגזים מסוימת, כולם בעלי מספר זהה שמסמן את החדר (למשל: מספר 1 לחדר שינה, מספר 2 לסלון, מספר 3 למטבח וכו'), ובתוך הארגז מכניסים את החפצים של אותו החדר. היתרון בשיטה זאת היא שאין ערבוב בין חפצים מחדרים שונים, וגם בדירה החדשה תוכלו לפרוק כל קבוצת ארגזים בחדר שלה.

שיטה נוספת היא לפי סימון שמי.זאת אומרת, אם יש לכם מספר דברים אותם אתם יודעים שתצטרכו בדחיפות לאחר הפריקה, אחסנו אותם בארגזים מסוימים וסמנו אותם בשמות כגון: בגדים, כלי מטבח, כלי רחצה וכו'. כך תוכלו לפרוק את הארגזים הנדרשים לפי הצורך בחפצים שבו.

אנו בחברת "חן הובלת דירות" נשמח ללוות אתכם ולסייע לכם מהניסיון שלנו. אל תהססו לפנות אלינו בשאלות ולסיוע!


חדש באתר!!! - מחירון הובלת דירות כנס עכשיו

זקוק להובלת דירה באופן מקצועי ובטוח? התקשר אלינו 1-800-300363


חדש באתר!!! מחירון הובלת דירות
השרותים שלנו
הובלת דירות
הכנת הדירה להובלה
שירותי הובלת דירות
טיפים לאריזת דירה
בחירת חברת הובלה
הובלות קטנות
מוצרי אריזה למעבר דירה
שירותי מנוף להובלת דירות
אחסון תכולת דירה
המלצות מלקוחות
קישורים
הובלת משרדים
טיפים להובלת משרד
הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות באיזור השרון
הובלות ברעננה
הובלות בכפר סבא
הובלות ברמת השרון
הובלות בהרצליה
הובלות בחדרה
הובלות בהוד השרון

הוסף למועדפים | כל הזכויות שמורות © הובלת דירות - חן הובלות