הובלת דירות
    אודות הובלות חן      הובלות בשרון      הובלות בנתניה      טיפים להובלת דירות      ביטוח הובלת דירות      קופונים - שובר הנחה      צרו קשר      ניקיון דירות חדשות
הכנת הדירה להובלה

הכנת הדירה להובלה

מצאתם את הדירה החדשה אשר אהבה נפשכם, קניתם או שכרתם אותה. גם הצלחתם למכור את הדירה הישנה, זו אשר אתם עדיין מתגוררים בה. הרבה צעדים גדולים וחשובים מאחוריכם, רגע לפני שתוכלו לנוח ולשבת רגל על רגל במרפסת הדירה החדשה נשאר עוד עניין אחד קטן – הובלת הדירה.

הובלת הדירה יכולה להיות תיק כבד ומסורבל שיתיש אתכם מאוד ויכלה את הכוחות שלכם ואחריו תצטרכו שבוע חופש... הובלת הדירה יכולה להיות גם תיק הרבה יותר קטן וקל יחסית, שלא יתיש אתכם. הרבה תלוי באופן שבו אתם מכינים את הדירה, ומתארגנים לפני היום הגדול של הובלת הדירה.

המפתח להובלת דירה קלה ופחות סוחטת פיזית ורגשית הוא סדר וארגון. אספנו בשבילכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה בקלות וביעילות רבה יותר, מסודרים לי סדר כרונולוגי של הובלת הדירה – לפני האריזה, אריזת הדירה והובלת הדירה וסידור הדירה החדשה: 

לפני האריזה

נפטרים מעודפים - מעבר דירה הוא משהו שכמעט בכל המקרים אנחנו יודעים עליו הרבה זמן מראש. הצעד הראשון בהכנת הדירה לאריזה ולהובלה הוא להפנים שזוהי הזדמנות מצוינת להיפטר מעודפים. הובלת הדירה על כל מה שכרוך בה היא בדיוק הזמן להעיף את הסרוויס שקיבלתם לחתונה ועדיין לא פתחתם אפילו שעברו 22 שנה, או את השולחן שמקופל בבוידעם כבר עשר שנים ולא נגעתם בו וכו'. אלו דברים שגם בדירה החדשה סביר להניח שיצברו אבק ויתפסו מקום ולא יהיה בהם שימוש.

חברת הובלה – תבחרו מראש חברת הובלה ותתאמו איתה את יום ושעת ההובלה. שתהיו שקטים ורגועים. בחברה ישאלו אתכם לגבי הדברים אשר אתם מובילים, חשוב שתזכרו ליידע אותם על דברים מאוד גדולים, או מאוד יקרי ערך.

עיתונים – כן, עיתונים. שבועיים שלושה לפני מעבר הדירה תתחילו לאגור עיתונים – אתם תצטרכו אותם כדי לעטוף דברים שבירים.

תכנית עבודה ואריזה מראש של מה שניתן – תתחילו מראש להכין לכם (על נייר או בראש) תכנית עבודה – מי אורז מה, מתי, למיין פחות או יותר את הדברים לפי ארגזים. אחר כך תתחילו לאט לארוז. מתחילים מהדברים שמשתמשים בהם הכי פחות, אותם אפשר לארוז גם שבוע או שבוע וחצי לפני הובלת הדירה, ולאט לאט להתקדם אל הדברים שנמצאים בשימוש יותר יומיומי. אם תגיעו ליומיים לפני הובלת הדירה ו-60% ממנה תהיה כבר ארוזה – אתם תודו לנו ולעצמכם.

האריזה עצמה

יש המון טיפים לאריזה נכונה ויעילה. הנה כמה שעזרו לנו במיוחד במעבר הדירות האחרון שלנו.

דברים שבירים – חשוב לעטוף אותם טוב (כאן נכנסים לפעולה העיתונים מהסעיפים הקודמים) וכמובן כמובן לכתוב על הארגז שמדובר בדברים שבירים. עצה קטנה – את הדברים הממש ממש חשובים ושבירים שלכם כדאי לארוז בתוך מעילים, שמיכות פוך וכו' – כך הם יישמרו טוב יותר. אם עושים את זה חשוב לזכור לכתוב על הארגז הזה לפתוח בעדינות יתרה.

דברים כבדים – כמו ספרים וכו', יש לארוז בארגזים קטנים, כדי שלא יהיה קשה לנייד אותם ממקום למקום וגם כדי שלא ייקרעו וייהרסו.

צבעים או מספרים – כדאי לעשות עבודת הכנה קטנה ולשים על החדרים בדירה החדשה מספרים או צבעים על הדלתות ולכתוב אותם על הארגזים, כדי שחברת ההובלה תדע להיכן להביא את הארגזים ולא תצטרכו אחר כך חברת הובלה נוספת בתוך הבית.

מה שנארז אחרון ייפתח ראשון – אם אימצתם את הטיפ של לארוז אחרון את מה שנמצא הכי בשימוש, סמנו על הארגז של הדברים הללו כי אלו הם ארגזים שיש לפתוח ראשונים.

ההובלה

דברים גדולים מאוד או שבירים מאוד – כאשר המובילים מגיעים תראו להם את הדברים הגדולים והמאוד שבירים קודם, כדי שיידעו לתכנן את הכנסת הדברים למשאית.

יש זמן – אל תפתחו את כל הארגזים בבת אחת ואז תתחילו לסדר. זה ייצור לכם בלגאן גדול. תפתחו ארגז ותסדרו אותו. ככה תשתלטו על הארגזים ביתר יעילות ובלי בלגאן בעיניים ובראש.

סדר בעיניים – בכל פעם שמצטברים כמה ארגזים ריקים ולידם ערימות של דפי עיתונים שארזו קודם דברים שבירים – פנו אותם החוצה אל הצפרדע הסמוכה. כמה שפחות בלגאן בדירה החדשה – כך יהיה המעבר קל יותר ונעים יותר. שלא תמצאו עצמכם טובעים בין הרים של קרטונים ריקים ועיתונים.

- שיהיה לכם מעבר דירה קל ונעים ככל האפשר -
 חדש באתר!!! - מחירון הובלת דירות כנס עכשיו

זקוק להובלת דירה באופן מקצועי ובטוח? התקשר אלינו 1-800-300363


חדש באתר!!! מחירון הובלת דירות
השרותים שלנו
הובלת דירות
הכנת הדירה להובלה
שירותי הובלת דירות
טיפים לאריזת דירה
בחירת חברת הובלה
הובלות קטנות
מוצרי אריזה למעבר דירה
שירותי מנוף להובלת דירות
אחסון תכולת דירה
המלצות מלקוחות
קישורים
הובלת משרדים
טיפים להובלת משרד
הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות באיזור השרון
הובלות ברעננה
הובלות בכפר סבא
הובלות ברמת השרון
הובלות בהרצליה
הובלות בחדרה
הובלות בהוד השרון

הוסף למועדפים | כל הזכויות שמורות © הובלת דירות - חן הובלות