הובלת דירות
    אודות הובלות חן      הובלות בשרון      הובלות בנתניה      טיפים להובלת דירות      ביטוח הובלת דירות      קופונים - שובר הנחה      צרו קשר      ניקיון דירות חדשות
הובלת דירות ומשרדים

הובלת דירות ומשרדים

 

 חברות הובלת דירות קיימות בשפע ומציעות שירותי הובלה מגוונים. שירותי הובלה לא מתחילים ומסתיימים בהובלת דירות סטנדרטיות בלבד, בתוך מגוון שירותי ההובלה הקיימים, בהחלט אפשר למצוא הובלה שמתאימה בדיוק לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

אם אתם צריכים שירותי הובלת דירות אבל לא ממש מעבירים דירה שלימה, אתם יכולים להסתפק בהובלות קטנות. חברות הובלת דירות שמאפשרות גם הובלות קטנות יתאימו לכם בדיוק את הרכב המתאים להובלה קטנה. זה יכול להיות רכב מסחרי או טנדר שיעמדו לשירותכם ולא משאית גדולה. הובלה קטנה תאפשר לכם לקבל שירות הובלת דירות במחיר טוב, מחיר הנמוך בדרך כלל מהובלה רגילה. הרי אין סיבה שלא תשלמו פחות עבור שירות הובלת דירות מצומצם יותר מהובלת דירה סטנדרטית.

הובלה קטנה מתאימה גם להעברת משרדים, הובלת משרדים היא סוג הובלה שחברות הובלת דירות מתמחות בו. הובלה של משרדים דורשת בראש ובראשונה אריזה מוקפדת וחכמה, יש צורך  בארגזים לצורך אריזה של כל הציוד המשרדי. חשוב להקפיד על סדר וארגון בארגזים ולסמן אותם מראש. כמו כן חשוב לכתוב על כל ארגז מהי התכולה שהוא מכיל ולהדגיש במקרה ויש ציוד רגיש ושביר. חברות הובלת דירות שמספקות שירותי הובלת משרדים, מספקות גם שירותי אריזה  ופריקה. חשוב ליידע את המובילים היכן להניח כל ארגז במשרד החדש ואיפה צריך לפרוק כל ארגז. ככל שהאריזה תהיה מסודרת ומאורגנת יותר, כך יהיה קל יותר להנחות את המובילים. סוג הרכב הנדרש לצורך הובלת משרדים תלוי בגודל המשרד, אם מדובר במשרד קטן אפשר להסתפק בהובלה קטנה, משרד גדול יותר בעל ריהוט כבד יותר דורש משאית הובלה.

חברות הובלת דירות מציעות סוגים נוספים של שירותי הובלה כמו הובלת מפעלים. הובלת מפעלים היא הובלה מורכבת שבחלק מהמקרים דורשת הובלת ציוד כבד. בהובלות מפעלים חשוב שחברת ההובלה תהיה מצוידת בכל הציוד המתאים להובלת מפעל. חברת הובלות דירות שמציעה שירותי הובלת מפעלים צריכה לספק משאיות גדולות ומיוחדות שבהן אפשר יהיה להוביל מכונות.

 כאשר מדובר בחפצים כבדים שאין אפשרות להעבירם בקלות אל היעד החדש, יש צורך במנוף. הובלת דירות עם מנוף היא שיטה מקובלת בתנאים שבם החפצים גדולים מידי ורגישים מידי ואינם עוברים בדלת או בחדר המדרגות. במקרה זה יש צורך במנוף לצורך הכנסת החפצים דרך החלון הרחב או דרך המרפסת. גם הובלת דירות סטנדרטית, הובלה של ריהוט לדירה מצריכה לעיתים שימוש במנוף כיון שאי אפשר להכניס בדלת הדירה החדשה שולחן או פסנתר לדוגמה.

 חברות הובלת דירות שמציעות הובלה במנוף צריכות להיות בעלות מומחיות בהפעלת המנוף. הובלת דירות מסוג זה היא מיוחדת ודורשת מובילים מקצועיים שיתעסקו בעת ההובלה אך ורק בהובלה עם המנוף. החברה צריכה לדאוג לכל אמצעי הבטיחות וחשוב מאוד לדאוג לביטוח הובלה כשמדובר בסוג הובלה עם מנוף.
 
 
 
הובלת דירות - חן חברה להובלת דירות
 


חדש באתר!!! - מחירון הובלת דירות כנס עכשיו

זקוק להובלת דירה באופן מקצועי ובטוח? התקשר אלינו 1-800-300363


חדש באתר!!! מחירון הובלת דירות
השרותים שלנו
הובלת דירות
הכנת הדירה להובלה
שירותי הובלת דירות
טיפים לאריזת דירה
בחירת חברת הובלה
הובלות קטנות
מוצרי אריזה למעבר דירה
שירותי מנוף להובלת דירות
אחסון תכולת דירה
המלצות מלקוחות
קישורים
הובלת משרדים
טיפים להובלת משרד
הובלת דירות ומשרדים
הובלת דירות באיזור השרון
הובלות ברעננה
הובלות בכפר סבא
הובלות ברמת השרון
הובלות בהרצליה
הובלות בחדרה
הובלות בהוד השרון

הוסף למועדפים | כל הזכויות שמורות © הובלת דירות - חן הובלות